اخبار خودرو

لوازم mvm چری فونیکس

فروشگاه مجاز قطعات مدیران خودرو اردبیل

فروشگاه کارمانیایدک قطعات یدکی و لوازم MVM چری فونیکس را با قیمت عالی و کیفیت اصلی ارائه می نماید. خودرو فونیکس جدیدترین محصول شرکت مدیران خودرو است. این شرکت نماینده شرکت چری چین در ایران است که خودروهای با برند MVM مانند ام وی ام 110، ام وی ام 315، ام وی ام 530 و….با برند چری مانند آریزو5، آریزو6 ، تیگو5 و تیگو7 و جدیدترین خودرو یعنی فونیکس تولید کرده است.

لوازم ام وی ام چری و فونیکس:

شرکت مدیران خودرو برای ارائه خدمات پس از فروش مناسب اقدام به اخذ نمایندگی فروش قطعات MVM چری و فونیکس نموده است.فروشگاه کارمانیایدک نمایندگی فروش این قطعات را با کد 5055 (علمی) دارا است.

فروشگاه کارمانیایدک برای ارائه آسان لوازم اصلی خودروهای ام وی ام و چری و فونیکس اقدام به تاسیس سایت اینترنتی نموده که می توانید قطعات مورد نظر خود را به راحتی انتخاب نمایید.

سفارش های شما در اسرع وقت به همه نقاط کشور ارسال می شوند.

قیمت لوازم MVM:

در سایت ما قیمت لوازم ام وی ام ، چری و فونیکس را مشاهده و با سایر فروشنگان مقایسه نمایید. فراموش نکنید که قیمت ها مربوط به قطعات اصلی است. این قطعات دارای بهترین کیفیت هستند. طبعا قیمت لوازم وارداتی از نوع اصلی (شرکتی) پایینتر است. البته اگر بتوانید از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید.!

در صورت نیاز به مشاوره می توانید سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید.

09210448394 و 09120557399

خرید مطمئن، ارزان و آسان لوازم ام وی ام ، چری فونیکس با کارمانیایدک نماینده فروش مدیران خودرو کد 5055 (علمی)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید