سبد خرید
0
No products in the cart.
حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

رویه های ارسال سفارش

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی کارمانیا یدک

شرایط و قوانین فروش اینترنتی قطعات یدکی خودروها در کارما یدک به شرح ذیل می باشد.

 

زمان بندی و نحوه ارسال کالا:

  • بعد از ثبت سفارش در خواست مشتری توسط کارشناسان فنی کارمانیا یدک در کمتر از یک ساعت بررسی شده و بسته بندی و آماده ارسال می گردد.
  • برای خریداران ساکن در شهر کرمان کالاها بلافاصله بسته بندی و از طریق پیک ارسال می گردد.
  • درسایر شهرستان ها کلیه کالاها در بازه زمانی ۲ الی ۴ روز کاری  پس از ثبت سفارش به دست خریدار محترم خواهد رسید.
  • اجناس خریداری شده درشهر کرمان ازطریق پیک ودرسایر شهرستان ها  از طریق پست به آدرس ثبت شده کاربرارسال می شود. لازم به ذکر است کالاهای شکستنی یا حجیم که امکان ارسال آن ها توسط پست وجود ندارد با هماهنگی مشتری از طریق باربری یا اتوبوس ارسال می گردد.
  • خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک یا باربری کاملاً آن را بازرسی کرده و به محض مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری و همکاران ما را مطلع سازند. مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا بعد از تحویل یا دریافت کالا توسط خریدار به عهده فروشنده نمی باشد واجناس دارای آسیب فیزیکی شامل گارانتی تعویض یا برگشت وجه نمی گردد.
  • خریدار موظف است حین مراجعه مامور پست یا پیک و یا باربری به آدرس و مکان مورد نظرمطابق فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، طی مدت زمان تعیین شده در اعلامیه سایت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه نموده و برای دریافت کالا اقدام نماید. واضح است در صورت عدم حضور خریدار در محل اعلام شده و برگشت محصول، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد بطور کامل به عهده خریدار خواهد بود.
  • لطفا در هنگام ورود آدرس پستی، شماره تلفن و آدرس ایمیل دقت نموده تا همکاران ما بتوانند در صورت بروز مشکل در ارسال و تحویل کالا به راحتی با خریدار تماس حاصل نمایند.

کارمانیا یدک

بازرگانی کارمانیا

 

X