اخبار خودرو

لوازم فونیکس تیگو ۸ پرو

نمایندگی مدیران خودرو کرج ایرانیان صنعت خودرو ورنا
فروش اینترنتی قطعات یدکی و لوازم فونیکس تیگو8 پرو (Fownix Tiggo8PRO) در فروشگاه کارمانیایدک : kyadak.ir

نماینده فروش لوازم یدکی ام وی ام ، چری و فونیکس. دارای کد نمایندگی 5055 (علمی)

فونیکس تیگو8 پرو:

فونیکس تیگو8 پرو جدیدترین خودرو تولیدی شرکت مدیران خودرو در ایران است.

این خودرو دارای سیستم تهویه مطبوع دوگانه با خروجی هوا در سه ردیف صندلی های خودرو می باشد. ردیف جلو با استفاده از صفحه نمایش 8 اینچی تعبیه شده بر روی داشبورد و یا کلیدهای قرار گرفته بر روی کنسول میانی به صورت جداگانه امکان تنظیم هوا را دارند. ردیف دوم از دمای تنظیم شده توسط ردیف اول قسمت شاگرد استفاده کرده اما می توانند درجه پرتاب باد را کنترل نماید. در ردیف سوم نیز امکان تنظیم شدت پرتاب باد قابل تنظیم بوده که برای یک خودرو 7 سرنشینه آپشن بسیار سودمندی است و خودرو را در زمانی که دارای 7 سرنشین می باشد کاربردی تر می نماید.

مشخصات فنی :

پیشرانه خودرو فونیکس تیگو 8 پرو ساخت شرکت AVL اتریش بوده و با استفاده از تکنولوژی TGDI  قادر به تولید 197 اسب بخار قدرت می باشد که برای برای ایجاد رانندگی اقتصادی اما پرشتاب برای تیگو 8 پرو کافی است.

قطعات یدکی و لوازم فونیکس تیگو8 پرو:

برای تهیه قطعات یدکی و لوازم فونیکس تیگو8 پرو می توانید به سایت کارمانیایدک مراجعه نمایید. این سایت قطعات خودرو مورد نظر شما را با قیمت و کیفیت اصلی ارائه می نماید.

لوازم و قطعات یدکی ام وی ام mvm چری و فونیکس:

فروشگاه کارمانیا یدک نماینده فروش شرکت مدیران خودرو کد 5055 است. این فروشگاه لوازم و قطعات یدکی ام وی ام ، چری و فونیکس را از شرکت مدیران خودرو به طور مستقیم دریافت و در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت لوازم یدکی ام وی ام :

جهت مشاهده قیمت لوازم یدکی ام وی ام و چری می توانید به سایت مراجعه و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید

09210448394 ، 09120557399

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید